ČLU BEROUN - AFK TUCHLOVICE 0:2 (0:0)

AFK

 

 

 

 Ve 28. kole jsme zavítali na hřiště do Berouna. ČLU Beroun na tom není v tabulce nejlíp, proto měl velké choutky na tři body. Naději jim dodávala současná špatná forma Tuchlovic. My jeli do Berouna přetrhnout šňůru proher, která se nás drží už pět kol. Po úvodním hvizdu však bylo vidět, že ztracená forma se nám vrací. Bohužel jsme již v 16. minutě vynuceně střídali Pilaře. Vystřídal ho Skořepa, který sice delší dobu netrénoval, ale na jeho formě mu to naštěstí neubralo. Domácí moc nehrozili, a my ne a ne dotlačit míč do sítě. 

 Druhý poločas byl z naší strany ještě výraznější. Našich šancí přibývalo a v 52. minutě jsme sklízeli ovoce. Po faulu na Kedroně se ke standardní situaci postavil Skořepa a bravůrně uklidil míč k tyči, a Šebek už s jeho ranou nemohl nic dělat. Tuchlovicím to dodalo další energii a o sedm minut později opět skórovali. Opět se trefil Skořepa, ale tentokrát ze hry a k druhé tyči. Domácím začala docházet trpělivost a chtěli dohnat dvoubrankovou ztrátu. Začali přidávat na důrazu, ale šance domácím moc nepřibývaly. Tuchlovice si už výhru pohlídali a shodili ze sebe temnou deku, která na nich ležela. Příští týden nás doma čekají Semice, tak snad navážeme na vítězství a předvedenou hru.

 

 

Trenér AFK Tuchlovice: "Do Berouna po porážkách doma, venku jsme jeli s jediným cílem - vyhrát!! Nemohli hrát Holan, Hadrika, Jiránek, někteří hráči nastoupili s malými problémy. Skořepa měl dohodnutou rodinnou akci, ale zachoval se jako profík a nakonec jsme se dohodli, že půjde alespoň na lavičku. To se nakonec ukázalo jako klíčové!! Dlouho jsme nebodovali a už to bylo nesnesitelné! Kluci v kabině před zápasem vypadali dobře a měli chuť se porvat o body - což byl velký rozdíl proti Hradišti! První poločas naznačoval, že máme na to, abychom v Berouně, který hrál o život - o záchranu, bodovali. V 18.minutě se dostal do komatického stavu Pilař, museli jsme střídat, a to byl klíčový moment. Nastoupil Skořepa, který byl 10 dní bez tréninku a ten rozhodl celé utkání dvěma góly ve druhém poločase. První z TK - přesně k tyči, druhý střelou ze 20 metrů ze hry, sice kondičně nebyl „fit“ ,ale vynahradil to svou kvalitou! Beroun se v závěru snažil o vyrovnání, hrál na 3 beky a 4 útočníky, výsledek jsme si ale zkušeně pohlídali. Hráčům jsme poděkovali, zařvali jsme si vítězný chorál a doufám, že jsme se dostali na vítěznou vlnu! KONEČNĚ!"

 

 

AFK Tuchlovice: Šimek - Pilař (16´ Skořepa), Brož, Nejedlý, Hajník (K) - Hafenrichter, Pudil - Cabejšek (88´ Gerhardt), Kedroň (90´ Čižinský), Brnovják (78´ Pospíšil) - Kraus

 

 

ČLU Beroun: Šebek - Grajcar (64´ Počta D.), Počta J., Krčma, Rigo - Pipiška, Štrougal - Novák, Ježek, Horel - Krůta

 

 

Branky: 54´, 61´ Skořepa Stanislav

Ondrášovka Krajský přebor

 Tabulka AFKTuchlovice
1.SK Spartak Příbram3
2.TJ Sokol Libiš3
3.SK Hvozdnice 3
4.SK Poříčí n/Sáz.3
5.FC Horky nad Jizerou3
6.Sokol Semice3
7.Sparta Kutná Hora3
8.TJ Klíčany2
9.SK Rejšice1
10.SK Poříčany0
11.SK Slaný0
12.Sokol Nové Strašecí0
13.AFK Tuchlovice0
14.SK Lhota 0
15.Sokol Nespeky0
16.ČLU Beroun0

Okresní přebor

 Tabulka AFKTuchlovice
1.SK Vinařice0
2.Viktorie Černuc0
3.SK Slavoj Pozdeň0
4.FK Slovan Kladno0
5.SK Družec0
6.SK Slovan Dubí0
7.FK Brandýsek0
8.TJ Baník Švermov0
9.AFK Tuchlovice B0
10.TJ Novoměstský Kladn0
11.Slovan Velvary B0
12.SK Velké Přítočno0
13.SK Kročehlavy0
14.TJ Sokol Lidice0

Přihlášení

Počet návštěv


TOPlist